Kioski z płyty obornickiej

Kioski z płyty warstwowej

Kioski z płyty obornickiej są niezwykle funkcjonalne. Obiekty wykonane z płyty obornickiej, to konstrukcje coraz częściej wybierane przez szeroko zakrojone grono klientów.

Na ich korzyść przemawia przede wszystkim:

  • łatwość montażu
  • demontażu
  • łatwość do transportu

Tym samym bardziej atrakcyjne dla przedsiębiorców.

Kioski z płyty obornickiej to świetny wybór dla posiadaczy sklepików z lodami, czy innych sezonowych biznesów, budowlańców oraz właścicieli parkingów.

Kioski z płyty obornickiej – zalety

Poza pewną dozą mobilności jaką oferują kioski z płyty obornickiej i ich niewielkim kosztem, są one cenione również ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość. Odpowiednio zabezpieczone kioski są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne , dzięki czemu mogą być z powodzeniem użytkowane przez długi czas. Dodatkowo, ze względu na dobre właściwości izolacyjne płyty obornickiej, nie ma problemu z zachowaniem w nich optymalnej temperatury nawet w miesiącach zimowych. Kolejną ogromną zaletą nowoczesnych kiosków z płyty obornickiej jest możliwość dowolnego modyfikowania ich designu. W zależności od indywidualnych preferencji nabywcy dystrybutorzy tego typu obiektów umożliwiają wybór poszczególnych elementów, które składają się na finalny wygląd kiosku.

Kioski z płyty obornickiej – budowa

W zależności od potrzeb Klienta, możliwe jest indywidualne dostosowanie kiosku do jego preferencji.

Mówimy tutaj nie tylko o dedykowanej budowie pod względem wizualnym, ale również konstrukcyjnym.

Powierzchnia takiego kiosku jest ustalana indywidualnie – o ile mieścimy się w wymiarach naszych płyt obornickich. Takie płyty zakupujemy hurtowo bezpośrednio od Producenta, co pozwala nam na obniżenie kosztów i zaoferowania jeszcze lepszych warunków cenowych.

Oferujemy kioski budowane na ramie oraz bez. Dla wersji ramowej, płyty osadza się w stalowych ramach, pokrytych farbą nawierzchniową.

Gotowe kioski z płyty obornickiej posiadają również podłogę wyłożoną płytą i pokrytą wykładziną PCV.

Dla większej funkcjonalności kiosków, montuje się w nich również okna, które umożliwiają np. sprzedaż sezonową, czy wydawanie biletów parkingowych, w zależności od przeznaczenia obiektu. Większość nabywców decyduje się również na wyposażenie kiosków w :

  • instalację elektryczną
  • rolety zewnętrzne
  • rolety antywłamaniowe
  • toalety
  • monitoring

Są to jednak elementy opcjonalne, które stanowią dodatkowe udogodnienia.