Kontenery handlowe
Kontenery handlowe Producent
Największą zaletą kontenerów handlowych jest to, że są one w pewnym stopniu mobilne.
Oznacza to, że ich wykonanie umożliwia bezproblemowy transport takiego kontenera z jednego miejsca w drugie. W zależności od ich wielkości można je transportować w całości lub rozdzielając na elementy składowe.
Dodatkowo kontenery handlowe można bez przeszkód dostosować do swoich potrzeb – ich wielkość i design zależą tylko od wymagań naszych Klientów, a to oznacza, że zyskasz uniwersalne, funkcjonalne wnętrze dostosowane do swoich potrzeb.
Kontenery handlowe – przeznaczenie
Wybierając kontenery handlowe, możliwości ich zastosowania masz naprawdę nieograniczone.
We wnętrzu takiego kontenera z powodzeniem urządzisz :
- salonik prasowy
- kiosk
- sklep sezonowy
- budkę z lodami
- salon operatora komórkowego
- oddział banku
- własne biuro
Gotowe kontenery handlowe cechują się wysoką izolacją cieplną, dzięki czemu mogą być z powodzeniem użytkowane również w okresie zimowym. Wraz z połączeniem z klimatyzacją posiadającą funkcję ogrzewania, spełnia wszystkie oczekiwania oraz normy wymagane przez nasze prawo polskie, jak i europejskie.
Dodatkowo możliwe jest ich wzbogacenie o instalację elektryczną, dzięki czemu stanowią niezwykle funkcjonalne lokale usługowe często wybierane przez przedsiębiorców.
Kontenery handlowe – powstawanie
Powstawanie kontenerów handlowych jest to proces stosunkowo krótki. Nie mniej jednak można podzielić go na 3 etapy.
- Etap pierwszy
Pierwsza faza tworzenia kontenera handlowego, to oczywiście projektowanie. Zazwyczaj są to obiekty o powierzchni od 20 do 60 m kwadratowych. Jednak ze względu na indywidualne podejście do potrzeb klientów decydujących się na zakup kontenera handlowego, ich wielkość może być dowolna, zaprojektowana wedle uzgodnień koncepcyjnych.
- Etap drugi
Drugi etap to realizacja projektu zgodnie z jego założeniami. Na tym etapie ma miejsce zamówienie płyt warstwowych w uzgodnionych wymiarach, kolorze oraz o ściśle określonych właściwościach termoizolacyjnych. Dodatkowo przygotowuje się w tym czasie konstrukcję stalową o odpowiedniej nośności oraz elementy stolarki drzwiowej i okiennej.
- Etap trzeci
Etap trzeci, a zarazem ostatni to faza stricte realizacyjna. Na tym etapie ma miejsce montaż całego kontenera. W zależności do jego wielkości, można go zmontować na hali produkcyjnej lub w jego docelowej lokalizacji.