Pawilony handlowe Klimatyzacja

Utrzymanie odpowiedniej temepartury, ale rownież nawilżenia powietrza to zjawisko nowoczesnego poziomu komfortu. I tak, Nasi Klienci coraz częściej wypytują o możliwość montaży Klimatyzatora w naszych obiektach z płyt warstwowych.

Czy możliwy jest montaż klimatyzatora w pawilonie handlowym?

Tak jest możliwy.

Oczywiście jak najbardziej oferujemy możliwośc odbioru kontenerów i pawilonów pod klucz. Nowoczesna Klimatyzacja zachęca do częstych odwiedzin punktów naszych Klientów, co potwierdzają sami Klienci. Otrzymujemy zarówno telefony, jak i wiadomości tekstowe z informacja, że dokonano słusznego wyboru, wybierając dodatkowo klimatyzator.

Ogrzewanie kontenera zimową porą

Mało osób, a zwłszcza osoby, które dopiero dzwonią do nas o zakup pawilonów i kontenerów nie posiada pojęcia, iż oferowane Klimatyzatory posiadają funkcję ogrzewania. Pozwala to na otrzymanie dodatniej temperatury umożliwiającej nawet prace biurowe podczas silnych mrozów. Oczywiście jest to uzależnione od wielkości, liczby przeszkleń, wysokości oraz innych składowych. To co warto zapamiętać, klimatyzator ogrzewa zimną i chłodzi w upały.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.