Pawilony usługowe

Pawilony usługowe to obiekty, które można postawić w wybranym miejscu bez konieczności wylewania fundamentów oraz wykonywania innych, długotrwałych prac. To bardzo dobre rozwiązania dla biur, sklepów czy lokali gastronomicznych, które mają powstać w krótkim czasie i które w razie potrzeby można umieścić w innej lokalizacji. Co więcej, firmy oferujące kontenery handlowe umożliwiają wybór stylu wykończenia zgodnie z gustem klientów. Obiekty mogą wyglądać dokładnie tak, jak zaplanował to klient.

Z czego i jak wykonuje się pawilony usługowe?

Chociaż pawilony handlowe powstają w bardzo krótkim czasie, to są bezpieczne oraz komfortowe w użytkowaniu. Profesjonalna firma jest w stanie zamontować pawilon handlowy do użytku w ciągu jednego – czterech dni. Cały proces, od zaprojektowania, poprzez zamówienie odpowiednich materiałów na pawilony handlowe, po postawienie obiektu trwa zaledwie kilka tygodni. Do ich wykonania wykorzystuje się lekkie płyty warstwowe, określane także jako płyty obornickie oraz płyty dachowe . Zarówno płyty, jak i ocieplana podłoga sprawiają, że wewnątrz pawilonów panują przyjemne warunki termiczne.

Dzięki temu, że do postawienia pawilonów handlowych nie potrzeba fundamentów oraz że zbudowane są one z płyty warstwowej, jest możliwe ich przenoszenie w inne miejsca. Pawilony mogą być także rozbudowywane, co oznacza, że gdy zaistnieje potrzeba ich powiększenia, można dostawić kolejne segmenty. Co więcej, kontener handlowy wyposażany jest w instalację elektryczną oraz aneksy gastronomiczne w przypadku pawilonów przeznaczonych na bary lub puby. Liczba okien jest uzależniona od przeznaczenia obiektów oraz życzenia klienta, a materiał ich wykonania to PCV lub aluminium.

Handlowe pawilony mogą być składane z płyt na miejscu, w którym docelowo mają stać, lub w fabryce i przewożone w całości do wybrane lokalizacji. Większe obiekty montuje się już na miejscu, a pawilony o mniejszych rozmiarach, dzięki lekkiej konstrukcji, mogą być zmontowane u producenta w fabryce i rozładowane za pomocą dźwigu na miejscu wskazanym przez klienta.

Pawilony usługowe – przeznaczenie i zalety

Zastosowanie pawilonów handlowych jest szerokie i różnorodne. Dzięki temu, że są uniwersalne, mogą być przystosowane do tego, by urządzić w nich biuro, sklep, siedzibę firmy, lokale gastronomiczne, salony kosmetyczne czy inne miejsca do wykonywania dowolnej usługi. Za sprawą lekkiej, ale stabilnej konstrukcji pawilony usługowe są bezpieczne, dlatego bez obaw można w nich przyjmować klientów. Ponadto obiekty wykonane z płyty warstwowej są bardzo dobrymi izolatorami ciepła. Nawet zimą handlowe pawilony są miejscami, w których można komfortowo przebywać.

Istotnym aspektem jest możliwość zdecydowania o wyglądzie obiektów. Pawilony handlowemają nowoczesny, ciekawy wygląd, który może być dostosowany do oczekiwań zamawiającego. Ma to szczególne znaczenie w przypadku obiektów przygotowywanych jako lokale gastronomiczne, które mają zachęcać klientów wyglądem do ich odwiedzenia. Zamawiający decydują również o wielkości i kształcie, jakie będą mieć obiekty. Profesjonalna firma posiada w swojej ofercie propozycje projektów pawilonów, ale mogą być one modyfikowane zgodnie z osobistymi upodobaniami i pomysłami zleceniodawców.

Obiekty takie jak pawilony czy kontenery usługowe to rozwiązania nowoczesne, wygodne i praktyczne. Jeśli ich powierzchnia nie jest większa niż 35 mkw., nie jest potrzebne pozwolenie na postawienie tego rodzaju konstrukcji.

Jako profesjonalna firma przygotowująca pawilony handlowe jesteśmy do Państwa dyspozycji. W ofercie dla naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne rozwiązania. W przypadku pytań i wątpliwości możemy na nie odpowiedzieć poprzez e-mail.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *